11/23/2024
В Україні другий день поспіль не вимикають світло. Енергетики назвали причини. Про це повідомляє ДТЕК. "Чому сьогодні не вимикають світло? Це стало можливим завдяки трьом факторам", - йдеться у повідомленні. Перший фактор, як зазначають в ДТЕК, це те, що в Україні закінчилась аномальна спека. "Це значно зменшило навантаження на енергосистему", - кажуть енергетики. Другий фактор - повернулися в роботу два атомні енергоблоки, що збільшило кількість електроенергії в системі. І третій фактор - збільшився імпорт електроенергії з Європи. "Це дозволило покрити дефіцит, але не означає повне подолання кризи в енергетиці. Ситуація може змінюватись", - попереджають у компанії. Ситуація зі світлом в Україні В Україні вже другий день поспіль не вимикають світло. Як пояснюють в Міненерго, 31 липня планові відключення електроенергії не проводитимуться. Про будь-які зміни дізнавайтесь на офіційних сайтах обленерго. Водночас енергетики просять всіх споживати електроенергію ощадливо, щоб допомогти ен..

В Україні другий день поспіль не вимикають світло. Енергетики назвали причини.
Про це повідомляє ДТЕК.
"Чому сьогодні не вимикають світло? Це стало можливим завдяки трьом факторам", – йдеться у повідомленні.

Перший фактор, як зазначають в ДТЕК, це те, що в Україні закінчилась аномальна спека.
"Це значно зменшило навантаження на енергосистему", – кажуть енергетики.

Другий фактор – повернулися в роботу два атомні енергоблоки, що збільшило кількість електроенергії в системі.
І третій фактор – збільшився імпорт електроенергії з Європи.
"Це дозволило покрити дефіцит, але не означає повне подолання кризи в енергетиці. Ситуація може змінюватись", – попереджають у компанії.

Ситуація зі світлом в Україні
В Україні вже другий день поспіль не вимикають світло. Як пояснюють в Міненерго, 31 липня планові відключення електроенергії не проводитимуться. Про будь-які зміни дізнавайтесь на офіційних сайтах обленерго.
Водночас енергетики просять всіх споживати електроенергію ощадливо, щоб допомогти енергетикам підтримувати стабільність енергосистеми. Особливо це стосується пікових годин споживання вранці і ввечері – з 7:00 до 11:00 та з 17:00 до 22:00.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.