11/23/2024
Програма USAID "Конкурентоспроможна економіка України" виділяє 1,8 млн дол на підвищення кваліфікації та перепідготовку фахівців відповідно до потреб українського ринку. Про це йдеться в повідомленні Мінекономіки. Ця ініціатива реалізується у партнерстві з Мінекономіки й буде пріоритетно зосереджена на підвищенні кваліфікації та перепідготовці фахівців для критично важливих для відновлення України галузей, таких як будівництво та логістика. Ініціатива буде спрямована на молодь, ветеранів, людей з інвалідністю та внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Проєкт також передбачає підтримку жінок у здобутті навичок у професіях, де статистично переважали чоловіки. "USAID прагне сприяти економічному розвитку України через наші інвестиції у розвиток професійних навичок населення відповідно до потреб ринку, а також шляхом залучення приватного сектору до цього процесу", – прокоментував директор місії USAID в Україні Джулі Конен. За даними Gradus Research, 88% українців готові змінити професію, прич..

Програма USAID "Конкурентоспроможна економіка України" виділяє 1,8 млн дол на підвищення кваліфікації та перепідготовку фахівців відповідно до потреб українського ринку. Про це йдеться в повідомленні Мінекономіки.
Ця ініціатива реалізується у партнерстві з Мінекономіки й буде пріоритетно зосереджена на підвищенні кваліфікації та перепідготовці фахівців для критично важливих для відновлення України галузей, таких як будівництво та логістика.
Ініціатива буде спрямована на молодь, ветеранів, людей з інвалідністю та внутрішньо переміщених осіб (ВПО).
Проєкт також передбачає підтримку жінок у здобутті навичок у професіях, де статистично переважали чоловіки.

"USAID прагне сприяти економічному розвитку України через наші інвестиції у розвиток професійних навичок населення відповідно до потреб ринку, а також шляхом залучення приватного сектору до цього процесу", – прокоментував директор місії USAID в Україні Джулі Конен.

За даними Gradus Research, 88% українців готові змінити професію, причому 45% жінок розглядають можливість працювати у сферах, де раніше статистично переважали чоловіки.
Ініціатива складається з 8 компонентів, кожен з яких має бюджет 230 тис дол та триватиме в період з листопада 2024 року до 30 червня 2025 року.
Компанії та організації можуть подати заявки на участь в одному або декількох компонентах ініціативи:
Розбудова стійкої HR-спільноти для підтримки розвитку українського бізнесу та ринку праці. Підвищення кваліфікації та перепідготовка фахівців у секторах економіки з фокусом на їх працевлаштування. Збільшення залученості приватного сектору до процесу підвищення кваліфікації та перепідготовки фахівців шляхом удосконалення практик корпоративної соціальної відповідальності. Розширення професійних можливостей і працевлаштування ветеранів, ВПО, людей з інвалідністю, жінок та молоді через соціальні підприємства та соціально відповідальний бізнес. Підтримка будівельних та логістичних компаній у збільшенні працевлаштування жінок, молоді, людей з інвалідністю, ветеранів та ВПО. Комплексна підтримка і реінтеграція на ринку праці ветеранів, ВПО, людей з інвалідністю, жінок та молоді. Партнерства між закладами професійно-технічної освіти та приватним сектором для підвищення кваліфікації та перепідготовки фахівців. Ініціатива галузевого партнерства для працевлаштування студентів і молодих спеціалістів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.