11/16/2024
Для створення важкого ударного безпілотного летального апарату "С-70 Охотник" держава-агресор Росія, попри санкції, використала компоненти, виготовлені західними компаніями. Деталі експертизи ворожого БПЛА оприлюднили у п’ятницю, 8 листопада, у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України. Цей російський безпілотник був збитий 5 жовтня 2024 року поблизу Костянтинівки на Донеччині. Зокрема, як зазначають у ГУР МО України, в російському Охотнике виявлено мікроелектроніку та інші технологічні складові виробництва компаній Analog Devices, Texas Instruments та Xilinx-AMD (США), Infineon Technologies (Німеччина), STMicroelectronics (Швейцарія). В українській розвідці також додали, що вартість такого Охотника становить близько 15 мільйонів доларів. У РФ перебувало чотири прототипи БПЛА С-70. «БПЛА С-70 є, серед іншого, носієм авіаційних бомб УМПБ Д-30, які росіяни скидають для руйнування цивільної інфраструктури України», — наголосили у ГУР.

Для створення важкого ударного безпілотного летального апарату "С-70 Охотник" держава-агресор Росія, попри санкції, використала компоненти, виготовлені західними компаніями.
Деталі експертизи ворожого БПЛА оприлюднили у п’ятницю, 8 листопада, у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України. Цей російський безпілотник був збитий 5 жовтня 2024 року поблизу Костянтинівки на Донеччині.

Зокрема, як зазначають у ГУР МО України, в російському Охотнике виявлено мікроелектроніку та інші технологічні складові виробництва компаній Analog Devices, Texas Instruments та Xilinx-AMD (США), Infineon Technologies (Німеччина), STMicroelectronics (Швейцарія).
В українській розвідці також додали, що вартість такого Охотника становить близько 15 мільйонів доларів. У РФ перебувало чотири прототипи БПЛА С-70.
«БПЛА С-70 є, серед іншого, носієм авіаційних бомб УМПБ Д-30, які росіяни скидають для руйнування цивільної інфраструктури України», — наголосили у ГУР.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.