11/22/2024
У четвер, 3 жовтня, міністерство оборони України повідомило про те, що до Коаліції дронів долучився Люксембург, ставши сімнадцятою країною, яка підтримала цю ініціативу. За словами заступниці міністра оборони з питань цифровізації Катерини Черногоренко, метою є забезпечення промислового виробництва FPV-дронів як в Україні, так і на Заході. Це потрібно для створення переваги над противником у довгостроковій перспективі. "Тому ми раді вітати у коаліції Люксембург, який за ці роки послідовно і постійно допомагав нашому війську, а тепер включиться у розвиток індустрії дронів", – акцентувала вона. Як відомо, Коаліцію дронів створили у лютому 2024 року під час 19-ї зустрічі у форматі Рамштайн. Ініціатива була запропонована Латвією та координується спільно з Великою Британією. Україна вже отримала тисячі дронів від країн-партнерів. Очікується, що на вже акумульовані в межах Коаліції кошти на спільні закупівлі (50 млн євро), буде закуплено та поставлено ще 20-30 тисяч дронів. У березні українське Міноборони після засідання у форматі "Рамштайн" повідомило про приєднання Люксембургу до "артилерійської коаліції", яку очолюють Франція і Німеччина. Нагадаємо, у червні Велика Британія і Латвія від імені коаліції дронів оголосили конкурс на поставку Україні безпілотних літальних апаратів FPV на суму 352 тисячі євро. У липні країни-учасниці "коаліції дронів" для України підписали Меморандум про взаєморозуміння, в межах якого створили спільний фонд на 45 млн євро.

У четвер, 3 жовтня, міністерство оборони України повідомило про те, що до Коаліції дронів долучився Люксембург, ставши сімнадцятою країною, яка підтримала цю ініціативу.
За словами заступниці міністра оборони з питань цифровізації Катерини Черногоренко, метою є забезпечення промислового виробництва FPV-дронів як в Україні, так і на Заході. Це потрібно для створення переваги над противником у довгостроковій перспективі.
"Тому ми раді вітати у коаліції Люксембург, який за ці роки послідовно і постійно допомагав нашому війську, а тепер включиться у розвиток індустрії дронів", – акцентувала вона.

Як відомо, Коаліцію дронів створили у лютому 2024 року під час 19-ї зустрічі у форматі Рамштайн. Ініціатива була запропонована Латвією та координується спільно з Великою Британією.
Україна вже отримала тисячі дронів від країн-партнерів. Очікується, що на вже акумульовані в межах Коаліції кошти на спільні закупівлі (50 млн євро), буде закуплено та поставлено ще 20-30 тисяч дронів.
У березні українське Міноборони після засідання у форматі "Рамштайн" повідомило про приєднання Люксембургу до "артилерійської коаліції", яку очолюють Франція і Німеччина.
Нагадаємо, у червні Велика Британія і Латвія від імені коаліції дронів оголосили конкурс на поставку Україні безпілотних літальних апаратів FPV на суму 352 тисячі євро.
У липні країни-учасниці "коаліції дронів" для України підписали Меморандум про взаєморозуміння, в межах якого створили спільний фонд на 45 млн євро.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.