11/23/2024
Міністерство закордонних справ Китаю до річниці російського вторгнення в Україну оприлюднило свій "мирний план" із пропозиціями щодо врегулювання. Про це йдеться у заяві МЗС Китаю. Міністерство опублікувало "Позицію Китаю щодо політичного врегулювання кризи в Україні". У документі - 12 пунктів: Повага до суверенітету всіх країн. Відмова від "менталітету холодної війни". Припинення бойових дій. Відновлення мирних переговорів. Вирішення гуманітарної кризи. Захист цивільного та військовополонених. Забезпечення безпеки атомних електростанцій. Зменшення стратегічних ризиків. Сприяння експорту зерна. Припинення односторонніх санкцій. Підтримка стабільності промислових ланцюгів та ланцюгів поставок. Сприяння повоєнному відновленню. "Важливо підтримувати зустрічні кроки Москви та Києва на користь якнайшвидшого відновлення прямого діалогу, поступового зниження напруженості ситуації та повного припинення військових дій" , - зазначають у МЗС.

Міністерство закордонних справ Китаю до річниці російського вторгнення в Україну оприлюднило свій "мирний план" із пропозиціями щодо врегулювання. Про це йдеться у заяві МЗС Китаю.
Міністерство опублікувало "Позицію Китаю щодо політичного врегулювання кризи в Україні". У документі – 12 пунктів:

Повага до суверенітету всіх країн.
Відмова від "менталітету холодної війни".
Припинення бойових дій.
Відновлення мирних переговорів.
Вирішення гуманітарної кризи.
Захист цивільного та військовополонених.
Забезпечення безпеки атомних електростанцій.
Зменшення стратегічних ризиків.
Сприяння експорту зерна.
Припинення односторонніх санкцій.
Підтримка стабільності промислових ланцюгів та ланцюгів поставок.
Сприяння повоєнному відновленню.

"Важливо підтримувати зустрічні кроки Москви та Києва на користь якнайшвидшого відновлення прямого діалогу, поступового зниження напруженості ситуації та повного припинення військових дій" , – зазначають у МЗС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.