09/17/2024
Посадовцю державної установи зі спеціальним статусом повідомили про підозру у незаконному збагаченні на 56,2 млн грн та декларуванні недостовірної інформації. Про це йдеться у повідомленнях НАБУ та САП. Як можна зрозуміти із матеріалів справи, йдеться про керівника Антимонопольного комітету України Павла Кириленка, який раніше очолював обласну військову адміністрацію Донеччини. За даними слідства, у 2020–2023 підозрюваний, обіймаючи посаду керівника обласної державної адміністрації, набув 21 об’єкт нерухомості та люксовий автомобіль, зареєструвавши майно на родичів своєї дружини. Йдеться про: 7 квартир у Києві та Ужгороді загальною площею 688,5 кв. м; будинок під Києвом площею понад 220 кв. м; 2 гаражних бокси; 6 паркомісць; 3 нежитлових приміщення загальною площею понад 190 кв. м; автомобіль BMW Х3. Водночас різниця між вартістю вказаного майна та наявними коштами (дохід, заощадження) посадовця та його дружини становила 56,2 млн грн. Крім того, підозрюваний не вказав набуте майно у деклараціях особи, уповноваженої на виконання функцій держави, за 2020, 2021, 2022 та 2023 роки. Розслідування детективи та прокурори розпочали після оприлюднення журналістського розслідування "Радіо Свобода". У березні цього року "Схеми" писали про те, що керівник Антимонопольного комітету України Павло Кириленко, який раніше очолював обласну військову адміністрацію Донеччини, а також його родина придбали нерухомість на 70 млн грн. Через декілька днів САП і НАБУ почали з'ясовувати, звідки у посадовця ці активи. Павла Кириленка Верховна Рада призначила головою Антимонопольного комітету України (АМКУ) у вересні минулого року. З 5 липня 2019 року Кириленко очолював Донецьку ОДА (ОВА). З 22 вересня 2017 року працював військовим прокурором Ужгородського гарнізону Західного регіону України. В органах Прокуратури України працював з липня 2008 року. За 11 років служби послідовно обіймав посади: помічника прокурора, прокурора відділу, заступника прокурора, прокурора Генеральної прокуратури України, начальника слідчого управління.

Посадовцю державної установи зі спеціальним статусом повідомили про підозру у незаконному збагаченні на 56,2 млн грн та декларуванні недостовірної інформації. Про це йдеться у повідомленнях НАБУ та САП.
Як можна зрозуміти із матеріалів справи, йдеться про керівника Антимонопольного комітету України Павла Кириленка, який раніше очолював обласну військову адміністрацію Донеччини.
За даними слідства, у 2020–2023 підозрюваний, обіймаючи посаду керівника обласної державної адміністрації, набув 21 об’єкт нерухомості та люксовий автомобіль, зареєструвавши майно на родичів своєї дружини.

Йдеться про:

7 квартир у Києві та Ужгороді загальною площею 688,5 кв. м;
будинок під Києвом площею понад 220 кв. м;
2 гаражних бокси;
6 паркомісць;
3 нежитлових приміщення загальною площею понад 190 кв. м;
автомобіль BMW Х3.

Водночас різниця між вартістю вказаного майна та наявними коштами (дохід, заощадження) посадовця та його дружини становила 56,2 млн грн.
Крім того, підозрюваний не вказав набуте майно у деклараціях особи, уповноваженої на виконання функцій держави, за 2020, 2021, 2022 та 2023 роки.
Розслідування детективи та прокурори розпочали після оприлюднення журналістського розслідування "Радіо Свобода".

У березні цього року "Схеми" писали про те, що керівник Антимонопольного комітету України Павло Кириленко, який раніше очолював обласну військову адміністрацію Донеччини, а також його родина придбали нерухомість на 70 млн грн.
Через декілька днів САП і НАБУ почали з'ясовувати, звідки у посадовця ці активи.
Павла Кириленка Верховна Рада призначила головою Антимонопольного комітету України (АМКУ) у вересні минулого року.
З 5 липня 2019 року Кириленко очолював Донецьку ОДА (ОВА). З 22 вересня 2017 року працював військовим прокурором Ужгородського гарнізону Західного регіону України.
В органах Прокуратури України працював з липня 2008 року. За 11 років служби послідовно обіймав посади: помічника прокурора, прокурора відділу, заступника прокурора, прокурора Генеральної прокуратури України, начальника слідчого управління.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.